Upresnenie programu počas závodného dňa Nordic Walking 2013 na Štrbskom Plese

01.06.2013 12:42

Tohtoročné 1. Otvorené Majstrovstvá Slovenska v Nordic Walking sa uskutočnia v spolupráci so Slovenskou asociáciou Nordic Walkikng. Podujatia sa môžu zúčastniť aj menej zdatní športovci - zapožičanie paličiek je možné priamo v dejisku podujatia.

Štart, cieľ a zázemie pretekov bude pri hoteli Crocus, kde bude pre účastníkov pripravený okrem tradičného občerstvenia aj priestor na posedenie pri dobrej kávičke, ktorú pre účastníkov pretekov dodá počas celého podujatia spoločnosť ASO Vending. V hoteli Crocus zároveň pripravujeme online prenosy zo živých kamier na Štrbskom Plese, ktoré snímajú miesta trás z jednotlivých etáp pretekov Tatry Running Tour.

V sobotu sa uskutočnia aj detské behy a súťaže, pre našich malých nádejných športovcov sú pripravené medaily, tričká, zmrzlina a drobné darčeky.

Novinkou v programe Tatry Running Tour bude power a stretch joga pre bežcov a aj chodcov so skúsenou certifikovanou inštrukturkou Luciou Vitálošovou.

Program cvičení:
piatok,  21.6. power yoga 20:00 - 20:45
sobota, 22.6. power yoga    9:00 - 9:45
                      stretch yoga 11:15 - 11:30


Miesto cvičenia bude v závislosti od počasia, pripravená je vonkajšia aj vnútorná alternatíva. Odporúčame priniesť si podložku na cvičenie.

Súčasťou programu bude možnosť dať si odmerať svoj metabolický vek za pomoci špičkového technologického zariadenia zapožičaného spoločnosťou GARMIN. Pre účastníčky a návštevníčky podujatia bude v rámci sprievodného programu kozmetické poradenstvo Mary Kay, vrátane možnosti vyskúšať si skrášľovacie procedúry a zoznámiť sa s najnovšími trendami v oblasti líčenia.